Zlínský krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
ZL starší žáci
ZL starší žačky
Rozpis soutěže
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
LOLK muži
Moravská liga
Krajské školní ligy
Petr Směja
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1974
Typ licence
Licence A
Platnost licence
26.3.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
19.4. 09:30
AE118
Maloměřice - Napajedla
27 : 22
18.4. 18:00
AE117
Juliánov - Telnice
28 : 29
22.3. 10:30
AE097
Hustopeče - Sokol Kostelec na Hané
27 : 26
15.3. 10:30
AE091
Sokol Kostelec na Hané - Juliánov
27 : 19
14.3. 14:30
AE095
Bohunice B - Telnice
29 : 26
28.2. 17:00
AE080
Ivančice - Juliánov
24 : 23
22.2. 14:00
AE078
Maloměřice - Ivančice
27 : 29
15.2. 16:30
AE071
Brno B - Napajedla
47 : 39
12.10. 10:30
AE020
Hustopeče - Telnice
25 : 21
4.10. 17:00
AE018
Telnice - Napajedla
23 : 25
27.9. 11:00
AE010
Bohunice B - SK Kuřim
30 : 26
1.liga starší dorostenci
15.2. 14:30
AG071
Handball KP Brno - Dukla
27 : 43
28.9. 14:30
AG010
Sokol Nové Veselí - Ostrava
26 : 13
2.liga starší dorostenci M
28.2. 15:00
AI080
HK Ivančice - Vsetín
38 : 27
4.10. 15:00
AI018
Sokol Telnice - Slavia Fatra Napajedla
30 : 23
1.liga mladší dorostenci
10.5. 12:30
AJ129
Sokol Nové Veselí - Dukla
22 : 28
28.9. 12:30
AJ010
Sokol Nové Veselí - Zlín
33 : 20
2.liga mladší dorostenci M
18.4. 12:30
AL117
Sokol Juliánov - TJ Sokol Luhačovice
44 : 21
13.3. 18:00
AL080
HK Ivančice - Sokol Juliánov
46 : 32
15.2. 12:30
AL071
KP Brno - Třinec
41 : 22
Žákovská liga starších žáků
3.5. 16:15
AO270
Talent A - Telnice
23 : 13
3.5. 14:25
AO268
Náchod - Talent A
9 : 25
3.5. 12:35
AO266
Sokol Nové Veselí A - Náchod
27 : 11
3.5. 10:45
AO264
Telnice - Náchod
14 : 22
3.5. 08:55
AO262
Náchod - Strakonice
17 : 14
11.4. 13:45
AO246
Liberec A - Talent A
27 : 30
11.4. 12:40
AO245
V. Bystřice - Zlín A
26 : 15
11.4. 10:50
AO243
Zlín A - Liberec A
35 : 26
11.4. 09:00
AO241
Liberec A - TJ Sokol Centrum Haná
19 : 25
Žákovská liga starších žaček
12.4. 17:00
AP230
SKH Velká n.V. - Hodonín A
25 : 12
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2015 - 20. kolo - výsledky
video
online
Zlín C - Zlín B
19 : 39
video
online
Kunovice - Zlín A
22 : 42
video
online
L.Zubří - ZŠ Holečkova
29 : 13
video
online
Žeravice - Otrokovice
30 : 21
video
online
Velká Bystřice - Zora Olomouc
23 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín A
18
16
1
1
557 : 293
33
2
Zlín B
18
15
1
2
522 : 357
31
3
Otrokovice
18
12
1
5
371 : 329
25
4
Žeravice
18
11
1
6
392 : 364
23
5
L.Zubří
18
9
1
8
357 : 341
19
6
Zora Olomouc
18
8
1
9
391 : 393
17
7
Velká Bystřice
18
7
2
9
359 : 388
16
8
Zlín C
18
4
0
14
325 : 416
8
9
Kunovice
18
4
0
14
330 : 442
8
10
ZŠ Holečkova
18
0
0
18
184 : 465
0
Tabulka střelců
Veronika Mikulášková
SK Velká Bystřice
153
Adéla Velková
SK Žeravice
126
Natálie Palčíková
SHK Kunovice
123
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Renáta Čecháková
SK Žeravice
26
Adéla Velková
SK Žeravice
22
Alžběta Krůpová
TJ Lesana Zubří
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Renáta Čecháková
SK Žeravice
24
Markéta Dobrovská
DHK Zora Olomouc
22
Ema Vykoukalová
DHK Zora Olomouc
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.