Zlínský krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Rozpis soutěže
ZL mladší žactvo II
LOLK muži
Moravská liga
Krajské školní ligy
Dominik Florián
Mateřský klub
Sokol Újezd u Brna
Rok narození
1997
Typ licence
Licence C
Platnost licence
7.1.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
25.4. 11:00
AE122
Bohunice B - Ivančice
29 : 31
2.liga starší dorostenci Č
22.11. 15:00
AH053
D. Cerekev - Náchod
30 : 33
27.9. 15:00
AH009
D. Cerekev - 1.HK Dvůr Králové
24 : 23
2.liga starší dorostenci M
15.2. 10:00
AI071
Slavia Fatra Napajedla - Přerov
25 : 27
30.11. 12:30
AI060
Přerov - Sokol II.Prostějov
18 : 25
1.liga mladší dorostenci
10.5. 12:30
AJ129
Sokol Nové Veselí - Dukla
22 : 28
Žákovská liga starších žáků
21.3. 16:40
AO190
Dukla Praha - Litovel
38 : 10
21.3. 14:55
AO188
Zlín A - Dukla Praha
18 : 25
21.3. 13:05
AO186
Telnice - Zlín A
15 : 22
21.3. 11:15
AO184
Litovel - Zlín A
18 : 29
21.3. 09:25
AO182
Zlín A - Pardubice
29 : 13
21.3. 08:30
AO181
Telnice - Litovel
20 : 13
Žákovská liga starších žaček
18.1. 16:00
AP049
DHK Pardubice A - Veselí n.M.
11 : 25
18.1. 15:00
AP048
J.Hradec - DHC Plzeň A
11 : 26
18.1. 13:00
AP046
Veselí n.M. - J.Hradec
21 : 12
18.1. 12:00
AP045
DHK Pardubice A - DHC Plzeň A
15 : 21
18.1. 10:00
AP043
DHC Plzeň A - Veselí n.M.
17 : 21
18.1. 09:00
AP042
J.Hradec - DHK Pardubice A
24 : 16
2.liga ženy M-A
7.3. 17:00
ATA021
Sokol V. Meziříčí - HK Ivančice
24 : 25
2.liga starší dorostenky M
8.2. 14:00
AUF008
H.Brod - Poruba
28 : 29
2.liga mladší dorostenky M
8.2. 16:00
AVF008
H.Brod - Sokol Poruba B
27 : 29
Jihomoravská liga mužů
7.5. 20:00
LA102
SK Kuřim B - Hostěrádky
29 : 18
26.4. 11:00
LA124
Hostěrádky - Nové Bránice
17 : 25
27.9. 17:00
LA009
D. Cerekev - Tišnov
22 : 26
21.9. 17:00
LA005
Tišnov - Nové Bránice
28 : 21
21.9. 11:00
LA003
Hostěrádky - Třešť
33 : 30
Jihomoravská liga st. žáků
17.5. 17:00
LF070
SK Kuřim - Hustopeče
32 : 18
6.5. 18:15
LF129
SK Kuřim - Nové Bránice
32 : 21
22.3. 13:30
LF099
Telnice - Újezd u Brna
37 : 11
8.11. 10:30
LF038
KP Brno - Juliánov
28 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
Podzim 2014 - 11. kolo - výsledky
video
online
Val.Meziříčí - Vsetín B_ch
14 : 12
video
online
Otrokovice_d - Rožnov p.R. B_ch
17 : 2
video
online
Zlín B_d - L.Zubří_d
23 : 24
video
online
Bystřice p.H. A_ch - Zubří B_ch
13 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří B_ch
9
9
0
0
202 : 111
17
2
Otrokovice_d
9
8
0
1
138 : 68
16
3
L.Zubří_d
9
7
0
2
205 : 137
14
4
Zlín B_d
9
4
0
5
155 : 140
8
5
Zlín B_ch
9
3
1
5
97 : 136
7
6
Val.Meziříčí
9
3
1
5
115 : 137
7
7
Bystřice p.H. B_ch
9
2
2
5
107 : 140
6
8
Vsetín B_ch
9
3
0
6
105 : 151
5
9
Rožnov p.R. B_ch
9
2
1
6
84 : 138
5
10
Bystřice p.H. A_ch
9
1
1
7
107 : 157
3
Tabulka střelců
Leona Jurajdová
TJ Lesana Zubří_d
81
Tomáš Randýsek
HC Zubří B_ch
54
Gabriela Gabrhelová
HC Zlín B_d
51
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tadeáš Mokrejš
HC Zlín B_ch
9
Václav Matela
TJ Bystřice pod Hostýnem B_ch
7
Václav Matela
TJ Bystřice pod Hostýnem A_ch
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matěj Haša
TJ Bystřice pod Hostýnem B_ch
14
Robert Mladenov
HC Zlín B_ch
10
Benjamín Krištof
TJ Valašské Meziříčí_ch
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.