Zlínský krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
ZL starší žáci
Rozpis soutěže
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
LOLK muži
Moravská liga
Krajské školní ligy
Pavel Friedel
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Rok narození
1988
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
12.4. 10:30
AB111
Bystřice p.H. - Náchod
27 : 30
15.3. 16:00
AB094
Olomouc - Strakonice
23 : 24
8.3. 17:00
AB086
Kopřivnice - Talent Plzeň "B"
36 : 28
23.11. 10:30
AB052
Bystřice p.H. - Karviná B
33 : 24
15.11. 16:00
AB044
Olomouc - Talent Plzeň "B"
27 : 28
25.10. 17:00
AB032
Bohunice - Bystřice p.H.
26 : 24
4.10. 10:30
AB013
Karviná B - Jičín "B"
32 : 24
2.liga muži SM
1.3. 17:00
AF081
SKP F-M B - V. Bystřice
31 : 20
22.11. 16:00
AF050
MHK Karviná - V. Bystřice
30 : 29
1.liga starší dorostenci
8.4. 18:45
AG112
Kopřivnice - Karviná
21 : 30
8.3. 13:00
AG086
Kopřivnice - Talent Plzeň
21 : 31
1.3. 15:00
AG081
Frýdek-Místek - Sokol Nové Veselí
28 : 37
22.2. 17:00
AG078
Karviná - Zubří
23 : 25
30.11. 17:00
AG057
Karviná - Talent Plzeň
24 : 29
4.10. 14:30
AG013
Karviná - Jičín
24 : 18
2.liga starší dorostenci M
15.3. 14:00
AI094
Olomouc - Sokol II.Prostějov
34 : 28
15.11. 14:00
AI044
Olomouc - Polanka
26 : 22
1.liga mladší dorostenci
19.4. 13:00
AJ118
Karviná - Dukla
30 : 38
8.4. 17:00
AJ112
Kopřivnice - Karviná
28 : 28
1.3. 13:00
AJ081
Frýdek-Místek - Sokol Nové Veselí
25 : 33
22.2. 15:00
AJ078
Karviná - Zubří
29 : 31
30.11. 15:00
AJ057
Karviná - Talent Plzeň
23 : 14
2.liga mladší dorostenci M
21.3. 16:00
AL098
Třinec - Ostrava
17 : 23
Český pohár mužů
30.8. 11:00
AM023
Val.Meziříčí - Napajedla
25 : 34
Žákovská liga starších žáků
8.2. 16:00
AO069
Kopřivnice A - STM Olomouc
27 : 23
8.2. 13:00
AO066
STM Olomouc - Litovel
23 : 19
8.2. 12:00
AO065
Kopřivnice A - Karviná A
18 : 27
8.2. 09:00
AO062
Litovel - Kopřivnice A
15 : 29
8.2. 08:00
AO061
STM Olomouc - Talent A
19 : 27
1.liga ženy
17.5. 15:00
AR181
Zlín B - Most B
41 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2015 - 21. kolo - výsledky
video
online
Napajedla - Zubří A
10 : 23
video
online
Uherské Hradiště - Rožnov p.R.
31 : 19
video
online
Zlín A - Zubří B
29 : 13
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří A
18
16
0
2
587 : 329
32
2
Zlín A
18
15
0
3
574 : 381
30
3
Rožnov p.R.
18
9
0
9
353 : 428
18
4
Uherské Hradiště
18
8
1
9
429 : 452
17
5
Vsetín
18
5
1
12
412 : 550
11
6
Zubří B
18
4
1
13
399 : 495
9
7
Napajedla
18
4
1
13
316 : 435
9
Tabulka střelců
David Lefan
HC Zlín A
161
Vlastimil Fabík
HC Zlín A
147
Dominik Ištvánech
KH Zbrojovka Vsetín
136
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Filip Lorenc
TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště
15
Jakub Cáb
HC Zubří A
15
David Lefan
HC Zlín A
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Bohdan Mizera
HC Zubří A
26
Martin Havel
TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště
26
Filip Novák
TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště
24
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.