Zlínský krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
ZL starší žáci
Rozpis soutěže
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
LOLK muži
Moravská liga
Krajské školní ligy
Vlastimil Vlk
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1961
Typ licence
Licence A
Platnost licence
8.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
27.3. 20:00
AC101
Zruč n.S. - Sezimovo Ústí
33 : 21
7.3. 19:30
AC088
Zruč n.S. - VŠ Plzeň
34 : 22
2.liga muži SVČ
11.4. 10:30
AD113
Kolín - HK Lovosice B
27 : 29
1.3. 11:00
AD079
Jablonec - Ústí n.L.
33 : 28
14.2. 17:00
AD071
TJ Sokol Bělá - Libčice n. Vlt.
17 : 33
30.11. 17:00
AD055
Jablonec - Ml. Boleslav
24 : 23
26.10. 17:00
AD031
Jablonec - Loko Louny
26 : 30
18.10. 10:30
AD028
Kolín - Ml. Boleslav
18 : 25
12.10. 15:00
AD022
Ml. Boleslav - Libčice n. Vlt.
23 : 22
28.9. 16:30
AD011
Ml. Boleslav - HK Lovosice B
31 : 29
1.liga starší dorostenci
21.3. 14:00
AG098
Dukla - Ostrava
36 : 25
16.11. 15:00
AG043
Jičín - Ostrava
29 : 27
8.11. 14:00
AG041
Dukla - Frýdek-Místek
29 : 31
2.liga starší dorostenci Č
9.5. 13:00
AH128
1.HK Dvůr Králové - TJ Sokol Úvaly
30 : 24
1.3. 09:00
AH079
ELP Jablonec - Sp.MAS Sezimovo Ústí
29 : 22
21.2. 16:00
AH075
1.HK Dvůr Králové - D. Cerekev
26 : 15
26.10. 15:00
AH031
ELP Jablonec - D. Cerekev
30 : 24
1.liga mladší dorostenci
21.3. 12:00
AJ098
Dukla - Zlín
35 : 28
16.11. 13:00
AJ043
Jičín - Zlín
29 : 24
8.11. 12:00
AJ041
Dukla - Frýdek-Místek
43 : 26
2.liga mladší dorostenci Č
18.4. 17:00
AK115
Chrudim - TJ Sparta Kutná Hora
16 : 34
17.4. 17:00
AK082
1.HC Pardubice - TJ Sparta Kutná Hora
21 : 27
11.4. 13:00
AK113
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - HK B Most
21 : 25
28.3. 12:00
AK106
Náchod - S.Vršovice
25 : 18
15.3. 17:00
AK091
Chrudim - HK B Most
9 : 28
14.2. 13:00
AK071
TJ Sokol Bělá p.B. - TJ Sparta Kutná Hora
15 : 23
18.10. 13:00
AK028
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - Lokomotiva Vršovice
36 : 17
Český pohár mužů
13.9. 17:00
AM043
Sokol V. Meziříčí - Hustopeče
26 : 29
31.8. 17:00
AM003
H.Brod - Sezimovo Ústí
22 : 19
30.8. 15:30
AM011
Ledeč n.S. - Třeboň
21 : 32
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2015 - 21. kolo - výsledky
video
online
Napajedla - Zubří A
10 : 23
video
online
Uherské Hradiště - Rožnov p.R.
31 : 19
video
online
Zlín A - Zubří B
29 : 13
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří A
18
16
0
2
587 : 329
32
2
Zlín A
18
15
0
3
574 : 381
30
3
Rožnov p.R.
18
9
0
9
353 : 428
18
4
Uherské Hradiště
18
8
1
9
429 : 452
17
5
Vsetín
18
5
1
12
412 : 550
11
6
Zubří B
18
4
1
13
399 : 495
9
7
Napajedla
18
4
1
13
316 : 435
9
Tabulka střelců
David Lefan
HC Zlín A
161
Vlastimil Fabík
HC Zlín A
147
Dominik Ištvánech
KH Zbrojovka Vsetín
136
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Filip Lorenc
TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště
15
Jakub Cáb
HC Zubří A
15
David Lefan
HC Zlín A
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Bohdan Mizera
HC Zubří A
26
Martin Havel
TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště
26
Filip Novák
TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště
24
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.