Zlínský krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
Rozpis soutěže
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
LOLK muži
Moravská liga
Krajské školní ligy
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Adam Al Azawy
HC Zlín A_ch
4 - 0 - 0 - 2
Eliška Blahušová
TJ Jiskra Otrokovice_d
4 - 0 - 0 - 2
Karolína Bumbálová
HC Zlín A_d
4 - 0 - 0 - 2
Štěpán Cabák
HC Zubří A_ch
4 - 0 - 0 - 2
Matyáš Cinibulk
KH Zbrojovka Vsetín A_ch
4 - 0 - 0 - 2
Štěpán Černocký
TJ Sokol Luhačovice_ch
2 - 0 - 0 - 1
Marek Diviš
HC Zubří A_ch
2 - 0 - 0 - 1
Jonáš Dostálek
TJ Sokol Luhačovice_ch
2 - 0 - 0 - 1
Josef Goldmann
TJ Sokol Luhačovice_ch
4 - 0 - 0 - 2
Robin Halamíček
TJ Rožnov p.R. A_ch
12 - 0 - 1 - 1
Jakub Hanskut
HC Zubří A_ch
14 - 0 - 1 - 7
Tomáš Havran
KH Zbrojovka Vsetín A_ch
8 - 0 - 0 - 4
Adam Hill
HC Zlín A_ch
2 - 0 - 0 - 1
Simona Horáková
TJ Jiskra Otrokovice_d
6 - 0 - 0 - 3
Johana Horová
TJ Jiskra Otrokovice_d
2 - 0 - 0 - 1
Martin Jakšík
Slávia Uherské Hradiště_ch
2 - 0 - 0 - 1
Michal Jarošek
KH Zbrojovka Vsetín A_ch
2 - 0 - 0 - 1
Matěj Jiráska
KH Zbrojovka Vsetín A_ch
2 - 0 - 0 - 1
Jonáš Jurajda
HC Zubří A_ch
4 - 0 - 0 - 2
Diana Juříková
TJ Jiskra Otrokovice_d
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Kapitánik
Slávia Uherské Hradiště_ch
4 - 0 - 0 - 2
Filip Kašný
TJ Fatra Slavia Napajedla_ch
10 - 0 - 1 - 5
Martin Kawecki
TJ Rožnov p.R. A_ch
2 - 0 - 0 - 1
Václav Konečný
Slávia Uherské Hradiště_ch
6 - 0 - 0 - 3
Lenka Krejčířová
TJ Sokol Luhačovice_ch
2 - 0 - 0 - 1
Filip Kročil
Slávia Uherské Hradiště_ch
2 - 0 - 0 - 1
Lucie Kúdelová
TJ Sokol Luhačovice_ch
4 - 0 - 0 - 2
Roman Květák
TJ Rožnov p.R. A_ch
6 - 0 - 0 - 3
Tomáš Kyryljuk
HC Zubří A_ch
10 - 0 - 0 - 5
Lukáš Lorenc
Slávia Uherské Hradiště_ch
12 - 0 - 0 - 6
Dominik Macháč
KH Zbrojovka Vsetín A_ch
6 - 0 - 0 - 3
Pavel Mancl
TJ Fatra Slavia Napajedla_ch
4 - 0 - 0 - 2
Matěj Martínek
TJ Fatra Slavia Napajedla_ch
6 - 0 - 0 - 3
David Mazurek
TJ Fatra Slavia Napajedla_ch
26 - 1 - 0 - 3
Dominik Medek
HC Zlín A_ch
14 - 0 - 1 - 2
Robert Mladenov
HC Zlín A_ch
6 - 0 - 0 - 3
Ondřej Mrázek
HC Zlín A_ch
4 - 0 - 0 - 2
Anna Neubauerová
HC Zlín A_d
4 - 0 - 0 - 2
Lukáš Pešek
TJ Fatra Slavia Napajedla_ch
2 - 0 - 0 - 1
Petr Pospíšil
HC Zlín A_ch
4 - 0 - 0 - 2
Další
Předchozí kola
Jaro 2015 - 9. kolo - výsledky
video
online
Vsetín A_ch - Zlín A_ch
31 : 25
video
online
Otrokovice_d - Zlín A_d
18 : 21
video
online
Zubří A_ch - Napajedla_ch
23 : 18
video
online
Rožnov p.R. A_ch - Luhačovice_ch
33 : 37
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří A_ch
8
6
1
1
182 : 147
13
2
U.Hradiště_ch
8
6
0
2
197 : 170
12
3
Luhačovice_ch
8
5
1
2
220 : 213
11
4
Napajedla_ch
8
5
0
3
200 : 161
10
5
Zlín A_d
8
5
0
3
192 : 176
10
6
Vsetín A_ch
8
4
0
4
203 : 203
8
7
Zlín A_ch
8
2
0
6
184 : 216
4
8
Rožnov p.R. A_ch
8
1
1
6
184 : 235
3
9
Otrokovice_d
8
0
1
7
136 : 177
1
Tabulka střelců
Matěj Havran
KH Zbrojovka Vsetín A_ch
90
Tadeáš Sęk
TJ Sokol Luhačovice_ch
84
David Mazurek
TJ Fatra Slavia Napajedla_ch
75
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Medek
HC Zlín A_ch
16
Petr Pospíšil
HC Zlín A_ch
10
Pavel Mancl
TJ Fatra Slavia Napajedla_ch
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
David Mazurek
TJ Fatra Slavia Napajedla_ch
26
Dominik Medek
HC Zlín A_ch
14
Jakub Hanskut
HC Zubří A_ch
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.