Zlínský krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
Rozpis soutěže
ZL mladší žactvo I
ZL mladší žactvo II podzim
LOLK muži
Moravská liga
Krajské školní ligy
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Štěpán Žůrek
KH Zbrojovka Vsetín A_ch
8 - 0 - 0 - 4
Matěj Zuzaník
HC Zlín A_ch
2 - 0 - 0 - 1
Adam Zsoldos
Slávia Uherské Hradiště_ch
8 - 0 - 1 - 4
Timea Zlatníková
Slávia Uherské Hradiště_ch
2 - 0 - 0 - 1
Michal Zatloukal
TJ Fatra Slavia Napajedla_ch
2 - 0 - 0 - 1
Zuzana Zálešáková
SHK Kunovice_d
2 - 0 - 0 - 1
Annemarie Vodárková
HC Zlín A_d
4 - 0 - 0 - 2
Štěpán Vlk
HC Zubří A_ch
2 - 0 - 0 - 1
Ondřej Vlášek
Slávia Uherské Hradiště_ch
2 - 0 - 0 - 1
Ondřej Veselý
TJ Fatra Slavia Napajedla_ch
6 - 0 - 0 - 3
Barbora Šuráňová
TJ Sokol Luhačovice_ch
2 - 0 - 0 - 1
Václav Šťastný
Slávia Uherské Hradiště_ch
2 - 0 - 0 - 1
Filip Šlíma
TJ Fatra Slavia Napajedla_ch
2 - 0 - 0 - 1
Filip Šišák
Slávia Uherské Hradiště_ch
8 - 0 - 1 - 4
Daniel Stejskal
TJ Rožnov p.R. A_ch
4 - 0 - 0 - 2
Tomáš Skýpala
HC Zubří A_ch
4 - 0 - 0 - 2
David Skalka
TJ Rožnov p.R. A_ch
4 - 0 - 0 - 2
Tadeáš Sęk
TJ Sokol Luhačovice_ch
14 - 0 - 0 - 7
Kristýna Sedláčková
HC Zlín A_d
4 - 0 - 0 - 2
Jakub Románek
HC Zubří A_ch
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Randýsek
HC Zubří A_ch
2 - 0 - 0 - 1
Natálie Prekopová
HC Zlín A_d
2 - 0 - 0 - 1
Natálie Pospíšilová
HC Zlín A_d
2 - 0 - 0 - 1
Petr Pospíšil
HC Zlín A_ch
10 - 0 - 0 - 5
Štěpán Pavlovič
KH Zbrojovka Vsetín A_ch
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Ondryáš
TJ Rožnov p.R. A_ch
2 - 0 - 0 - 1
Anna Neubauerová
HC Zlín A_d
6 - 0 - 0 - 3
Ondřej Mrázek
HC Zlín A_ch
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Mořkovský
HC Zubří A_ch
10 - 0 - 0 - 5
Robert Mladenov
HC Zlín A_ch
2 - 0 - 0 - 1
David Michálek
TJ Rožnov p.R. A_ch
2 - 0 - 0 - 1
Dominik Melichařík
TJ Rožnov p.R. A_ch
2 - 0 - 0 - 1
Dominik Medek
HC Zlín A_ch
2 - 0 - 0 - 1
David Mazurek
TJ Fatra Slavia Napajedla_ch
8 - 0 - 0 - 4
Pavel Mancl
TJ Fatra Slavia Napajedla_ch
4 - 0 - 0 - 2
Lukáš Lorenc
Slávia Uherské Hradiště_ch
8 - 0 - 0 - 4
Tomáš Kyryljuk
HC Zubří A_ch
2 - 0 - 0 - 1
Roman Květák
TJ Rožnov p.R. A_ch
8 - 0 - 0 - 4
Tomáš Kudera
TJ Sokol Luhačovice_ch
8 - 0 - 0 - 4
Kateřina Křižanová
HC Zlín A_d
2 - 0 - 0 - 1
Další
Předchozí kola
Podzim 2014 - 9. kolo - výsledky
video
online
Zlín A_d - Kunovice_d
23 : 15
video
online
Napajedla_ch - Zubří A_ch
17 : 23
video
online
Zlín A_ch - Vsetín A_ch
25 : 21
video
online
Luhačovice_ch - Rožnov p.R. A_ch
24 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
U.Hradiště_ch
8
7
1
0
187 : 142
14
2
Zubří A_ch
8
6
1
1
222 : 146
13
3
Zlín A_ch
8
5
1
2
194 : 177
11
4
Zlín A_d
8
4
2
2
168 : 150
10
5
Luhačovice_ch
8
4
0
4
192 : 194
8
6
Napajedla_ch
8
3
0
5
158 : 145
6
7
Vsetín A_ch
8
2
1
5
143 : 176
5
8
Kunovice_d
8
2
0
6
132 : 198
4
9
Rožnov p.R. A_ch
8
0
0
8
149 : 217
0
Tabulka střelců
Adam Zsoldos
Slávia Uherské Hradiště_ch
71
Lucie Fleková
SHK Kunovice_d
67
Tadeáš Sęk
TJ Sokol Luhačovice_ch
61
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lucie Fleková
SHK Kunovice_d
13
Adam Zsoldos
Slávia Uherské Hradiště_ch
9
Pavel Mancl
TJ Fatra Slavia Napajedla_ch
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Kapitánik
Slávia Uherské Hradiště_ch
16
Tadeáš Sęk
TJ Sokol Luhačovice_ch
14
Sára Bednaříková
TJ Sokol Luhačovice_ch
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.