Zlínský krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
ZL starší žáci
ZL starší žačky
Rozpis soutěže
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
LOLK muži
Moravská liga
Krajské školní ligy
Marek Lorenc
Mateřský klub
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
Rok narození
1979
Typ licence
Licence C
Platnost licence
24.2.2019
Koučovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
2.5. 16:00
AO299
STM Olomouc - Uherské Hradiště
19 : 20
2.5. 13:00
AO296
Uherské Hradiště - Zlín A
24 : 31
2.5. 10:00
AO293
TJ Sokol Bělá - Uherské Hradiště
22 : 14
2.5. 08:00
AO291
Uherské Hradiště - HK B Most
15 : 24
12.4. 17:00
AO230
Kopřivnice A - Uherské Hradiště
40 : 15
12.4. 14:00
AO227
Uherské Hradiště - Telnice
21 : 16
12.4. 11:00
AO224
Uherské Hradiště - Sokol Úvaly A
18 : 24
12.4. 08:00
AO221
Loko Louny - Uherské Hradiště
27 : 12
21.3. 15:20
AO169
Uherské Hradiště - Liberec A
18 : 27
21.3. 13:30
AO167
Sokol Nové Veselí A - Uherské Hradiště
21 : 18
21.3. 11:40
AO165
Uherské Hradiště - Karviná A
18 : 34
21.3. 08:55
AO162
Jičín - Uherské Hradiště
23 : 10
ZL starší žáci
12.6. 18:00
ZC075
Uherské Hradiště - Zubří A
30 : 12
7.6. 12:45
ZC079
Zubří B - Uherské Hradiště
23 : 26
3.6. 17:30
ZC082
Uherské Hradiště - Rožnov p.R.
31 : 19
17.5. 11:00
ZC070
Napajedla - Uherské Hradiště
20 : 24
9.5. 12:00
ZC068
Uherské Hradiště - Zlín A
26 : 41
25.4. 14:30
ZC060
Vsetín - Uherské Hradiště
25 : 22
18.4. 10:30
ZC054
Rožnov p.R. - Uherské Hradiště
23 : 15
29.3. 08:00
ZC047
Zubří A - Uherské Hradiště
42 : 18
ZL mladší žactvo I jaro
30.5. 09:00
ZDAJ040
U.Hradiště_ch - Vsetín A_ch
27 : 26
16.5. 10:30
ZDAJ032
Rožnov p.R. A_ch - U.Hradiště_ch
21 : 31
3.5. 09:00
ZDAJ023
Zubří A_ch - U.Hradiště_ch
21 : 18
Předchozí kola
Jaro 2015 - 20. kolo - výsledky
video
online
Zlín C - Zlín B
19 : 39
video
online
Kunovice - Zlín A
22 : 42
video
online
L.Zubří - ZŠ Holečkova
29 : 13
video
online
Žeravice - Otrokovice
30 : 21
video
online
Velká Bystřice - Zora Olomouc
23 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín A
18
16
1
1
557 : 293
33
2
Zlín B
18
15
1
2
522 : 357
31
3
Otrokovice
18
12
1
5
371 : 329
25
4
Žeravice
18
11
1
6
392 : 364
23
5
L.Zubří
18
9
1
8
357 : 341
19
6
Zora Olomouc
18
8
1
9
391 : 393
17
7
Velká Bystřice
18
7
2
9
359 : 388
16
8
Zlín C
18
4
0
14
325 : 416
8
9
Kunovice
18
4
0
14
330 : 442
8
10
ZŠ Holečkova
18
0
0
18
184 : 465
0
Tabulka střelců
Veronika Mikulášková
SK Velká Bystřice
153
Adéla Velková
SK Žeravice
126
Natálie Palčíková
SHK Kunovice
123
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Renáta Čecháková
SK Žeravice
26
Adéla Velková
SK Žeravice
22
Alžběta Krůpová
TJ Lesana Zubří
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Renáta Čecháková
SK Žeravice
24
Markéta Dobrovská
DHK Zora Olomouc
22
Ema Vykoukalová
DHK Zora Olomouc
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.