Zlínský krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Moravská liga
Krajské školní ligy
Irena Zlatníková
Mateřský klub
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
Rok narození
1978
Typ licence
Licence C
Platnost licence
12.9.2018
Koučovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
28.2. 16:45
AO140
Uherské Hradiště - Kutná Hora
18 : 26
28.2. 14:55
AO138
Talent A - Uherské Hradiště
27 : 11
28.2. 12:10
AO135
Dukla Praha - Uherské Hradiště
26 : 17
28.2. 10:20
AO133
Uherské Hradiště - Chodov
16 : 17
8.2. 17:30
AO060
Náchod - Uherské Hradiště
24 : 11
8.2. 14:30
AO057
Uherské Hradiště - Pardubice
23 : 14
8.2. 11:30
AO054
Uherské Hradiště - Zubří A
18 : 27
8.2. 08:30
AO051
V. Bystřice - Uherské Hradiště
32 : 13
18.1. 16:15
AO050
Uherské Hradiště - F.-Místek A
18 : 39
18.1. 14:25
AO048
Litovel - Uherské Hradiště
16 : 24
18.1. 11:40
AO045
TJ Sokol Centrum Haná - Uherské Hradiště
29 : 20
18.1. 09:50
AO043
Uherské Hradiště - Strakonice
17 : 25
ZL starší žáci
11.4. 12:00
ZC051
Uherské Hradiště - Zubří B
32 : 18
23.11. 10:00
ZC042
Uherské Hradiště - Napajedla
20 : 20
4.11. 16:30
ZC032
Vsetín - Uherské Hradiště
33 : 32
18.10. 12:00
ZC026
Uherské Hradiště - Rožnov p.R.
23 : 16
4.10. 12:00
ZC019
Uherské Hradiště - Zubří A
17 : 29
ZL mladší žactvo I podzim
4.11. 15:00
ZDA040
Vsetín A_ch - U.Hradiště_ch
24 : 27
18.10. 10:00
ZDA032
U.Hradiště_ch - Rožnov p.R. A_ch
28 : 15
11.10. 09:30
ZDA029
Kunovice_d - U.Hradiště_ch
11 : 25
4.10. 10:00
ZDA023
U.Hradiště_ch - Zubří A_ch
20 : 19
27.9. 10:00
ZDA018
Napajedla_ch - U.Hradiště_ch
17 : 21
20.9. 12:00
ZDA014
U.Hradiště_ch - Zlín A_d
19 : 19
ZL mladší žactvo I jaro
9.5. 10:30
ZDAJ029
U.Hradiště_ch - Otrokovice_d
22 : 18
29.4. 17:00
ZDAJ014
Zlín A_d - U.Hradiště_ch
24 : 18
25.4. 10:00
ZDAJ018
U.Hradiště_ch - Napajedla_ch
27 : 19
11.4. 10:30
ZDAJ007
U.Hradiště_ch - Luhačovice_ch
26 : 19
28.3. 10:30
ZDAJ005
Zlín A_ch - U.Hradiště_ch
22 : 28
Další
Předchozí kola
jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Tatran Litovel B - Uh.Hradiště
26 : 24
video
online
Droždín - Val.Meziříčí
36 : 19
video
online
Senice - Uničov A
27 : 30
video
online
Veselá - Holešov
30 : 28
video
online
Žeravice - Dřevohostice
27 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
18
14
1
3
505 : 396
29
2
Tatran Litovel B
18
12
3
3
484 : 407
27
3
Uničov A
18
10
2
6
471 : 405
22
4
Žeravice
18
11
0
7
422 : 375
22
5
Veselá
18
10
0
8
439 : 450
20
6
Holešov
18
10
1
7
550 : 483
18
7
Uh.Hradiště
18
8
1
9
438 : 466
17
8
Senice
18
4
1
13
394 : 515
9
9
Dřevohostice
18
3
1
14
346 : 424
7
10
Val.Meziříčí
18
2
2
14
409 : 537
6
Tabulka střelců
Petr Soukup
SK Droždín
104
Michal Riedinger
Senice n.H.
103
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
97
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
Slávia Uherské Hradiště
36
Petr Nuc
SK Žeravice
35
Petr Soukup
SK Droždín
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Vaculík
SK Žeravice
40
Patrik Vybíral
Sokol Dřevohostice
36
Miroslav Rypar
Házená Uničov
30
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.